strona główna / oferty pracy / Productiemedewerker in Meer

Productiemedewerker in Meer (m/x/k)

lokalizacja: Kalmthout
status: Trabalhador
branża: Przemysł i produkcja
umowa: Praca tymczasowa z opcją pracy stałej
harmonogram: 3 zmiany
płaca: 16.12 EUR per uur (min.)
ostatnio zmienione: 16/05/2024
referencje: 252531

opis stanowiska

  • Als productiemedewerker zullen onderstaande taken tot je takenpakket behoren: opstapelen, ontstapelen, vacuüm verpakken, in zakken verpakken, op paletten plaatsen.
  • Samen met je collega’s sta je in voor een efficiënte en optimale productie.
  • Je bent verantwoordelijk voor jouw deel van de productielijn en zorgt voor een ordelijke en nette werkplek.
  • Zichtbare afwijkingen aan producten opsporen, lokaliseren en ze sorteren (oppervlakte, kleur, ...).
  • Producten volgens kenmerken, bestellingen en wijze van transport verpakken.
  • Activiteitengegevens registreren (aantal stukken, ...).

Twój profil

  • Je kan vlot tot in Meer te geraken. Er rijden geen bussen naar het bedrijf.
  • Je kan in ploegen werken.
  • Fysiek werk schrikt je niet af en je kan veel tillen.
  • Je spreekt Engels voor een goede communicatie met de collega's.
  • Ervaring in een productieomgeving is een pluspunt.
  • Je kan zelfstandig werken.
  • Zich kunnen aanpassen aan veranderende omstandigheden (flexibiliteit).

co możemy Ci zaoferować?

  • Een job met snelle opstart in ploegen van maandag tot vrijdag.
  • Een mooi loon van min. 16,12 euro/uur met ploegenpremie.
  • Een job met optie vast.
  • Tewerkstelling in een ervaren team met een uitstekende team spirit.
  • Degelijke training-on-the-job en mogelijkheid om extern bij te scholen.
  • Werkzekerheid.

Informacje o firmie

Voor een plastic bedrijf te Meer zoeken we productiemedewerkers.

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

kontakt

Loredana Stirbu

Project Manager

wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.